- LEGRAND

Цена
€1 68 / 3 29 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | Тип C (Европлъг) |
| Номинален ток (A) | 6 A |
| Номинално напрежение (V) | 250 V |
| Брой полюси | 2P |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Приложение | Битов |
| Тип на въвеждане на кабела | Ъглов |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 1.5 mm² |
| Със заземителен контакт | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Щепсел Legrand 2P 6A 250V Бял
Този двуполюсен щепсел на Legrand осигурява безопасно и надеждно свързване на маломощни уреди към мрежа 250V. Компактният му бял дизайн се вписва във всяка домашна среда, като гарантира сигурен контакт и лесен монтаж.
Ключови Предимства
- Компактен и лек — Подходящ за тесни пространства и преносими устройства.
- Огнеустойчив материал — Повишава безопасността при претоварване.
- Лесен захват — Текстурираната повърхност улеснява включването и изключването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | Тип C (Европлъг) |
| Брой полюси | 2P |
| Номинален ток | 6 A |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Материал | Пластмаса |
| Със заземителен контакт | Не |
Какво има в кутията
- 1 бр. щепсел Legrand
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




